Ból pod żebrami u 21-latka

Witam, pod koniec sierpnia mialem robione badania krwi i usg jamy brzusznej z powodu niezawsze uformowanych stolcow. Wszystkie badania wyszly prawidlowo, usg rowniez. W ubieglym tygodniu udalem sie do gastrologa, po przeanalizowaniu wynikow dostalem leki na poprawe trawienia i uzupelnienie witamin. Jednak dzien po wizycie zaczalem odczuwac bol z lewej strony nisko pod zebrami, jest to jakby lekki uscisk wystepujacy czasami. Mam 21 lat, nie pale, rzadko pije alkohol. W czym moze tkwic problem?

Milena Lubowicz

Możliwości jest wiele i niestety nie można jednoznacznie odpowiedzieć nie badając Pana. Może w ostatnim czasie doszło do urazu albo nadwyrężył Pan tą okolicę? W przypadku utrzymywania się dolegliwości proszę o kontakt z lekarzem rodzinnym.
Pozdrawiam