Ból w klatce piersiowej i ból pleców

Witam Od ponad 2 tygodni czuje ból w klatce piersiowej oraz ból pleców na tej samej wysokości co klatka piersiowa. Miałam robiony RTG płuc które nic nie wykazało oraz EKG serca /też jest ok/. Ma pytanie czy może to być związane z kręgosłupem? W jaki sposób mogę to sprawdzić? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Może być to związane z problemami z kręgosłupem, należałoby wykonać RTG kręgosłupa.