Ból żył i stawów przy lekko powiększonych węzłach chłonnych na szyi

Witam serdecznie, Mam lekko powiekszone wezly chlonne na szyi (nisko szyi na rowno z linia pod uchem). Przy dotyku same wezly powiekszone nie bola, natomiast bola zyly. Nie wiem czy to tez wezly, ale nie powiekszone, ale gdy dotykam lub gdy skrecam glowa w prawo to boli. Rowniez odczuwam bol stawow (glownie nadgarstki, palce) oraz bole rak, z tymze tym razem bardziej lewa strona. Czy to moze byc cos powaznego? Pozdrawiam serdecznie

Proponuję nie leczyć się przez internet a pójść do lekarza , który będzie mógł Panią zbadać i ustalić postępowanie , zż