Bóle głowy z tyłu, podwyższone ciśnienie

Boli mnie tak dziwnie głowa z tyłu mam podwyższone ciśnienie, 135/95 puls 90 co to jest i jak sie zachować

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wartość ciśnienia skurczowego ("górnego") jest w normie, wartość ciśnienia rozkurczowego ("dolnego") jest nieznacznie podwyższona. W celu dalszej diagnostyki bólów głowy należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam