Bóle korzonków przy gorączce u 35-letniej kobiety

mam ma gorączkę 38 stopni bardzo bolą ją korzonki ją bolą ma stwierdzone uchyłki jelicie ma tylko gorycze i bolą korzonki co jej jest na boga odpisz natychmiast pilne jak niewie pomocy pomocy cekaem do północy

Aleksander Ropielewski

Gorączka może wynikać z zapalenia uchyłków lub zwyczajnie z infekcji wirusowej. Bóle kostno-stawowe i niespecyficzne bóle korzeni nerwowych mogą występować przy podwyższonej temperaturze ciała.