Bóle pleców, osłabienie, bóle nóg oraz kłucie ucha

witam pisałam wczesniej juz o miesieczym bólem pleców po lewej stronie gdzieś głeboko pod żebrami,dotego osłabienie,bóle nóg,i teraz doszło jeszcze kłucia ucha tak mocne ze nieidzie wytrzymać,i chrybka bez przeziebienia,wizyte mam do lekarza dopiero w połowie listopada,prosze o porade,dodam że spadam z wagi

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Utrata masy ciała bez uchwytnej przyczyny oraz nakładające się inne objawy wymagają pilnej konsultacji lekarskiej - proszę z tym nie zwlekać.