Bolesność brzucha po spożyciu jedzenia typu fast food

Witam. Mam 19 lat. Od wczorajszego wieczoru mam tępy pół ostry ból brzucha. W sierpniu miałem wyciety wyrostek. W lipcu miałem podobny ból i lekarz stwierdził u mnie zespół jelita drażliwego. Od tamtego czasu nic mi nie było. Problemy zaczęły się po zjedzeniu kebaba i kawałku pizzy. Ból czasami promieniuje do dołu pleców. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc ocenić czym powyższe objawy są spowodowane należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.