Bolesność kręgosłupa podczas wstawania

Codziennie rano nie mogę podnieść się by wstać z łóżka, tak bardzo boli mnie kręgosłup na odcinku lędźwiowym. Musze przekręcić się powoli na bok, co też sprawia mi ból i wtedy powoli się podnieść podpierając rękoma. Potem ból przechodzi aż do następnego ranka. Czym on może być spowodowany?

Witam,

Proponuje udac się do fizjoterapeuty w swoim mieście. Potrzebny jest wywiad i badanie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może zmieniło się coś w podejmowanych aktywnościach, może zmiana łóżka - w każdym badz razie prosze w taki sposób wstawać - przez bok z użyciem kończyny górnej jako dzwigni do wstania.