Brak owłosienia rąk i okolic intymnych u mężczyzny

Mam problem a mianowicie mam 21 lat jestem meżczyzną i nie mam włosów na nogach i rękach włosy mam pod pachami i w miejscach intymnych co jest tego przyczyna ??

Witam Pana,

Może problemem jest niedobór męskich hormonów płciowych. Powinien Pan się zgłosić do endokrynologa. Przeprowadzi wywiad, zbada Pana i spróbuje postawić diagnozę.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz