Brązowa wydzielina, brak okresu i krwawienie po stosunku. Z czego to wynika?

Witam,
mam 21 lat, od 10 miesięcy nie biorę tabletek, cykle z reguły nie były regularne, zdarzyła się sytuacja, że nie dostałam okresu przez dwa miesiące (w marcu i kwietniu). Później wszystko wróciło do normy.
Od jakiegoś czasu spotykam się z mężczyzną. Współżyliśmy kilka razy. W tym czasie nie dostałam okresu przez 2 miesiące (sierpień, wrzesień - zupełnie jak pół roku wcześniej - ciąża wykluczona).
Raz na ok. 10 dni przed okresem (który dostałam w październiku) współżyłam i po stosunku miałam krwawienie (krótkotrwałe, jednorazowe), od tamtego czasu pojawiła się brązowa wydzielina. 7 października dostałam okres. W czasie okresu zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne.
Dzisiaj współżyłam kolejny raz i okazuje się, że znowu miałam krwawienie. Proszę o pomoc bo nie wiem czym to może być spowodowane. Umówiona jestem do lekarza, ale dopiero w przyszłym tygodniu, a boję się, że może to coś poważnego.
Czy możliwa jest hipoteza, że podczas stosunku doszło do jakiegoś zadrapania lub naruszenia czegoś, czego efektem była brązowa wydzielina - a dzisiaj po raz kolejny coś zostało podrażnione?
Dodam, że nie uprawiałam gwałtownego seksu i podczas stosunku nic mnie nie bolało. Czekam na szybką odpowiedź, dziękuję i pozdrawiam
A.

21 LAT ponad rok temu
Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Krwawienie kontaktowe (czyli po stosunku) jest typowym objawem nadżerki szyjki macicy. Radzę udać się do swojego lekarza ginekologa, ten w badaniu we wziernikach bez trudu będzie mógł ocenić, czy to właśnie spowodowało krwawienia i plamienia w Pani przypadku.
Możliwe również, że ma Pani np. polip szyjki macicy. Gdyby natomiast doszło do mechanicznego uszkodzenia pochwy, z pewnością odczułaby Pani również ból.
Pozdrawiam serdecznie!