Budzenie się co dwie godziny 4,5-miesięcznej córki

Witam. Mam 4,5 miesięczną córeczkę od miesiąca mała potrafiła miedzy godziną 21 a 22 po kąpieli,masażu ciałka i karmieniu(karmię tylko piersią) iść spać i spała ciągłe 6 do 7 godzin. Budziła się 4 a 5 rano do jedzenia i dalej spała do 2 godzin. Byłyśmy idealnie wypoczęte. Od 3 dni, dzień wygląda podobnie ale nasza idealna noc niestety nie. Mała regularnie budzi się co dwie godziny, za każdym razem jest karmiona piersią i już od godziny 5 rano nie chce kontynuować swojego spania. Dziękuję za radę

Witam. Objawy mogą być wynikiem przejściowych zaburzeń snu dziecka lub zaczynającego się ząbkowania. Jeśli dziecko nie płacze, nie gorączkę i Chętnie zjada posiłki nie ma powodów do niepokoju.