Budzenie się niemowlaka co noc z płaczem

Witam, Mój 4 miesięczny syn budzi się w nocy z płaczem. Karmiony piersią, robione badania mocz dobry, posiew też. W ciągu dnia pogodny. Nie wiem dlaczego budzi się w nocy z płaczem. Pierwsze spanie ok. 5 godzin. Później budzi się co 2 godziny, ale z płaczem, jak by coś go zabolało, albo się wystraszył. Waży obecnie 6830 waga urodzeniowa 4kg, w siatce centylowej w normie. Nie zrobił kupki 3 dzień, ale już tak było nie ma zatwardzenia kupka zawsze rzadka. Ma apetyt je. Co robić ze snem?

Na razie nic nie można zrobić, można próbować ciasno zawijać w kocyk, brać do łózka , dawać smoczek, , zapalać światło ale na razie nie można stwierdzić przyczyny.