Co jest powodem, że nie mogę skupić wzroku na jednej rzeczy?

Witam, moj problem z oczami jest taki,ze nie moge skupic wzroku na jednej rzeczy, np robiac na szydelku patrzac w jeden punkt mam wrazenie po paru minutach jakby oczy mi sie "wykrecaly" na druga strone. Ostatnio tak samo mam patrzac w telewizor lub telefon ,nosze okukary -0,5 na op i ol . Nie wiem czy to po prostu przemeczenie oczu czy cos zaczyna sie dziac,a moze szkla za slabe ?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u okulisty, który Panią zbada, postawi diagnozę i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!