Co mogło spowodować dodatni wynik THC w organizmie?

Witam mam takie pytanie, mianowicie dziś robiłam testy na obecność narkotyków (moja praca tego wymaga) i wyszło mi THC czyli marihuana. Dodam że nigdy nie zażywałam a testy wykonywane niejednokrotnie zawsze były ujemne. Czy winne mogą być leki, albo jakiś stan zapalny w organizmie?(mam hcv )Biorę euthyrox( tarczyca) i setaloft oraz na gardło Chlorhinaldin, tantumverde spray , żelazo, ketonal,ibum. Co mogło być przyczyną takiego wyniku.Bardzo proszę o odpowiedź, nie wiem co myśleć.Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć badanie. Jeżeli ponownie będzie dodatnie to wtedy udać się do lekarza psychiatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.