Co może być przyczyną mojej utraty wagi i znacznego osłabienia?

witam serdecznie mam pytanie odnosnie znacznej utraty wagi 25kg w rok i ostatnio 2 kg w tydzien mam 30 lat czuje sie coraz slabszy momentami zupelne oslabniecia jestem kierowca zawodowym i nie mialem czasu na wizyty u lekarzy z 95kg schudlem do 74 w rok i 2 kg w ostatni tydzien moje ciemne worki pod oczami sie powiekszyly co moze byc tego przyczyna jakiego rodzaju leczenia szukac ?

Witam serdecznie,
przyczyn Pana stanu może być bardzo wiele ale z tego c Pan pisze głównie może to być przemęczenie i mała ilość snu. Postara się Pan nieco zwolnić tempo i odpocząć. Wiem, że nie zawsze jest to takie proste ale stan zdrowia może się pogarszać. Warto też wykonać badania, przynajmniej podstawową morfologię. Zadba Pan tez o prawidłową dietę i suplementację na wzmocnienie organizmu.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk