Co oznacza ból odcinka podbrzusza?

Po badaniu proktologicznym wraz z anoskopią (wynik: proctitis), zaczął mnie boleć prawy odcinek podbrzusza (rejony wyrostka?) promieniując do lędźwi. Brak temperatury. Czy lekarz (bylem pierwszym pacjentem i nie było pielęgniarki) mógł źle "wyczyścić" anoskop z fekalii po poprzednikach doprowadzając do jakiegoś zakażenia?? Dodam, że lekarz nie pytał mnie czy mam puste jelito (akurat miałem wtedy lekkie zatwardzenie). Lekarz wyjechał na wczasy a ja zostałem z tym problemem sam. NOSPA nie działa!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zglosic się do lekarza rodzinnego a nie sadze żeby anaskop mógł być po innym pacjencie