Co oznacza ból penisa podczas ściągania napletka?

Witam serdecznie mam 33l mój problem polega na tym że od jakiś 6 miesięcy mam problem z sunieciem skóry z członka Gdy zsuwam skórę przy Żołędzie pobolewa tak jakby była za ciasna Mam żonę i 4 letniego syna kolejne dziecko w drodze Mam normalne życie jeśli chodzi o stosunek luzkowy lecz od tych 6miesięcy pobolewa przy ściąganiu skóry Nieraz żona ma ochotę na zrobienie mi dobrze ustami tzw,loda czasami udaje ze jest ok lecz przy zwodzie boli mocno i żonie mówię by przestała że drasnela mi zębami o czlonka i boli a a zupełnie jest inaczej Gdy miałem 12 lat miałem robiony zabieg na Stulejke czy ten problem może powrócił i znowu mam to samo Dbam o higienę osobista niewiem co robić Proszę o jakoś odpowiedź z Góry dziekuje
Lek. Michał Lenard

Niestety, bez badania się nie obejdzie. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który w razie potrzeby skieruje Pana do specjalisty. Pozdrawiam!