Co oznacza guzek za uchem?

Dzień dobry, od około 2 tygodni mam twardy nieprzesuwalny guzek za uchem. Wydaje się jakby była to część czaszki. Boli tylko przy ucisku, mam wrażenie że trochę się powiększył. Nie wiem czy powinnam iść z tym do lekarza czy jeszcze zaczekać i co to może być. Byłabym wdzięczna za poradę

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się do lekarza, gdyż internetowo nie mamy możliwości obejrzenia i palpacji zmiany. Pozdrawiam i życzę zdrowia.