Co oznacza pieczenie w obrębie żołądka?

Witam czuje pieczenie w żołądku czasami przed jedzeniem czasami po jedzeniu eczesniej miałem jeszcze ból po lewej stronie lekki i tak jak by uczucie pełności byłem we Francji u lekarza zrobiono mi USG i RtG klatki i brzucha , badanie dokładne krwi i moczu badania świetne !! Leki biorę od dwoch tygodni typu spasfon coś takie jak nospa leki bakteryjne i lek na noc zobojętnienie kwasu żołądkowego , niby jest poprawa Bo nie czuje bolu ale mam nadal pieczenie

Lek. Michał Lenard

Być może potrzebny jest Panu inny lek zobojętniający so żołądkowy, albo zastosowanie większej dawki. Sugeruję wizytę u gastrologa, który odpowiednio zmodyfikuje leczenie. Pozdrawiam!