Co oznacza taki wynik rezonansu głowy u 56-latki?
Wynik mojego rezonansu głowy brzmi: Obecność ognisk leukodystroficznych, naczyniopochodnych w istocie białej obu płatów czołowych i ciemieniowych. Czy mogę prosić o zrozumialą interpretację mojego wyniku?

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Czy autyzm jest wyleczalny?
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.
Szanowna Pani, zmiany naczyniopochodne oznaczają że doszło do miejscowego niedokrwienia tkanki mózgowej i jej obumarcia