Co oznaczają silne bóle górnej części brzucha?

Dzień dobry od tygodnia czuje ostry ból brzucha w górnej części podobny do kołki ból nie ustępuje . Jak chodzę ból się nasila i mam problem z oddychaniem jak próbuje wziąć głębszy oddech to strasznie kuje byłam u lekarza a on powiedział ze to nerwica przepisał mi tabletki szafraceum biorę 4 dzień i nic nie pomaga pracuje w Angli i nie wiem co mam robić . Proszę o pomoc jestem strasznie przerażona

Dzień dobry. Jeżeli lekarz nie widzi przyczyn po stronie medycznej, pozostaje diagnostyka Pani stanu u psychologa. Proszę spróbować odnaleźć kontakt do polskiego psychologa w Anglii, ewentualnie skorzystać z konsultacji online. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Witam,

zalecane jest USG j. brzusznej, szczegółowa diagnostyka gastrologiczna, jeśli przyczyną rzeczywiście jest czynnik psychogenny wskazana jest psychoterapia jako metoda leczenia.

Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią
Zaburzeniom nerwicowym zwykle towarzyszy wiele objawów
i dolegliwości somatycznych, np. dolegliwości żołądkowe, kołatanie serca,
uczucie duszności, przyspie¬szone tętno i wiele innych.
Czy to nerwica? Bardzo możliwe, ale żeby rzetelnie odpowiedzieć
na Pani pytanie, musiałabym przeprowadzić z Panią wnikliwy wywiad,
by zbadać okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Czy wykonywane były jakieś badania diagnostyczne?
Jeżeli nie, to warto przede wszystkim przeprowadzić badania w celu
wykluczenia innych chorób o podobnym obrazie klinicznym.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl