Co powinnam jeszcze zrobić, żeby ulżyć córeczce w kaszlu?

Moja córeczka (6 lat) skończyła ok. 1,5 tygodnia temu ospę), a od poniedziałku zaczęła sucho pokasływać. Byliśmy w środę u lekarza, żeby osłuchał, ale stwierdził, że "jest czysto". Córa nie ma kataru, tylko ten kaszel. Stosujemy zalecenia lekarza, ale martwi mnie ten kaszel. Co powinnam jeszcze zrobić, żeby ulżyć córeczce? Kaszel wciąż jest suchy

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli nadal sie utrzymuje kaszel lub pojawiły się jakieś nowe objawy proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pediatry ponownie.