Co zrobić w przypadku problemów z wyrastaniem jedynki u 10-letniej córki?

Witam Proszę o poradę. Mojej 10letniej córce od 4 lat nie wyrasta jedynka. Ortodonta próbował wyciągać go za pomocą aparatu, chirurg założył zamek na tym zębie. Niestety ząb nadał jest schowany w dziąśle. Aparat jest przyczepiony do mleczaków i stalłych 2 ale mleczaki zaczynają się ruszac i nie ma jak ciągnąć. Córka jest nieszczęśliwa. Myślałam nawet o chirurgicznym jakimś zabiegu aby go wyciągnąć ale nie mam namiaru na najlepszego lekarza. Mozecie coś poradzić? Nadmieniam ze ząb jest.

Podejrzewam wadę genetyczną i/lub uraz, który spowodował tak zwany kościozrost. Czasami udaje się sprowadzić zęba przy okresowej luksacji, stosowaniu magrzewania, enzymów proteolitycznych i - w razie zaburzeń metabolizmu- stosownej suplementacji. Pozdrawiam