Częste choroby, katar, ropienie oka i bóle bóg u 3,5-latka

Witam ! bardzo proszę o odpowiedz, mój synek ma 3,5 lata często choruję i oto tak przebiega jego choroba , katar zielony , temperatura i ropije oko . a dzisiaj doszło do tego że płaczę i mówi że bolą strasznie nogi , co mam podać albo zrobić , zaznaczę że kiedyś jak byłam u rodzinnego to powiedział że bagatelizuję , a ja już nie wiem co mam robić ,dziękuję za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Prosze udac się do lekarza. Objawy wskazują na infekcję, być może bakeryjną, która wymaga włączenia antybiotykoterapii. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania przedmiotowego.