Częste oddawanie moczu, bóle a badania moczu

Bardzo proszę o interpretacją wyników badania moczu: Kolor moczu- żółty, Przejrzystość- nieklarowny, pH- kwaśne, Ciężar właściwy 10-25, Białki i Glukoza - nieobecne, Urobilinogen w normie, Bilirubin i Ketony nieobecne, Nabłonki płaskie nieliczne w prep., Leukocyty 5-10 wpw, Erytrocyty świeże )-2 wpw, Pasma śluzu nieliczne w prep.,Bakterie nieliczne w prep. Dodam że boli mnie przy oddawaniu moczu, często latam do toalety.
Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wskazywać na infekcję proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.