Czy będę mieć szparę między zębami?

Witam, zamierzam w najbliższej przyszłości założyć aparat ortodontyczny. Mam juz od dawna założony mostek od 3-6, ale o ile ortodonta nie ma przeciwwskazań w tej sytuacji do założenia aparatu, to mówił coś , że mostek się "przetnie" (wiem, że mostek bedzie do wymiany) ale nie dopytałam jakby to miało wyglądać, czy będę chodzić z taką ogromną szparą po przecięciu mostu (na czas leczenia ortodontycznego)? Pozdrawiam

Nie sądzę żeby ortodonta pozostawił Panią z pustym miejscem po przęśle przeciętego mostu. Radzę skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie ortodontyczne co do szczegółów. Pozdrawiam