Czy lek Apo-napro wystarczy do wyleczenia bólu gardła?

Witam, Trafiłam do lekarza z powodu omdlenia na którego skutek rozbiłam sobie kość czaszki, w badaniach krwi wyszło około o 0,5 białych krwinek za dużo, bolało mnie gardło więc lekarz na podstawie podwyższonych krwinek i mojej informacji o gardle przepisał mi tylko apo-napro. Czy to prawidłowe leczenie?

Pani pytanie jest bardzo nieprecyzyjne. Co to jest ,,rozbicie" kości czaszki, ,,0,5 białych krwinek" ? Co ból gardła ma do urazu? Lek Apo-Napro (Naproxen) należy do niesterydowych leków przeciwzapalnych i ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Stosowany jest najczęściej jako lek objawowy. Stosowany bywa także po urazach. Nie przyśpiesza gojenia się tkanek i nie likwiduje stanu zapalnego gardła.