Czy licówka była nieprawidłowo założona?

Dzień dobry. Wczoraj byłam na założeniu licówki porcelanowej na jedynkę z powodu przebarwienia. Gdy chciałam skonsumować swój pierwszy posiłek po założeniu licówki nie mogłam do końca domknąć zębów tylnich. Tak jakby zęby dolne nie mogły wejść za górne i licówka blokowała dostęp. Nie jestem w stanie do końca przeżuć posiłku i nie wiem czy to normalne. Czy licówka została zle założona? Co mam robić w takiej sytuacji jeżeli dentystka odmówi mi poprawki tej licówki albo zażąda dodatkowej opłaty za naprawę?

Najprościej będzie skonsultować tą sytuację w gabinecie z lekarzem wykonującym licówki. Może będzie konieczna korekta w zgryzie. W przypadku możliwych dodatkowych opłat wyjaśnień w tej kwestii udzieli na pewno personel gabinetu.