Czy mogę mieć makijaż permanentny podczas stosowania Wenlafaksyny?

Od roku zażywam wenlafaksynę w dawce 112,5mg/dobę. Spotkałam się z opiniami, że w trakcie stosowania leku nie należy wykonywać makijażu permanentnego, w wielu gabinetach jest to przeciwwskazanie, chyba że lekarz wyrazi zgodę. Czy mogę bezpiecznie zdecydować się na zabieg?

Dzień dobry,

dokładnie jest tak, jak Pani piszę. Jeśli lekarz prowadzący pozwoli na wykonanie tego typu zabiegu to dobrze, aby miała Pani taką informację na piśmie i zgłosiła się z nią do linergisty.

Pozdrawiam,

dr Ewa Szmaj