Czy mogę stosować ten lek przed snem długotrwale?

Codziennie przed snem przyjmuję pół torebki Fervexu (250 mg paracetamolu 12,5 mg feniraminy). Pomaga mi to zasnąć. Czy mogę tak robić długotrwale? Nie stosuję żadnych innych leków.

Dzień dobry,

w/w lek nie powinien być stosowany powyżej 5 dni bez konsultacji lekarza prowadzącego leczenie. Brak informacji z jakiego powodu jest przyjmowany lek tym bardziej nie jest to lek na lepszy sen.

Wskazana stacjonarna wizyta u lekarza rodzinnego celem omówienia stosowania odpowiedniego leku dostosowany do stanu chorobowego.

Pozdrawiam