Czy można za jednym zamachem wykonać dwa rodzaje zabiegów laserowych?

Witam, mam dwa pilne pytania: Czy można za jednym zamachem wykonać dwa rodzaje zabiegów laserowych: jeden na usunięcie naczynek na twarzy a drugi na usunięcie zarostu ??? PYT 2. Czy są lasery które powodują ze laser nie usuwa się, ale jego wzrost jest słabszy i nie rośnie już tak szybko?

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel