Czy płytki oddech może być objawem chorej tarczycy?

Mam 38 lat nigdy nie było żadnych problemów dopiero w marcu pojawiła się Klicha w gardle i płytki oddech żadnej Zabi czy bólów brzucha ale lekarz skierował mnie na gastroskopie. Wynik taki ze przełyku czysty bez nadrzerek lekkie zapalenie ściany żołądka i trochę za duzo zulci w żołądku czy to refleks biorę bioprazol i zirid ale nic nie pomaga mam tez ventolin ale nie widzę różnicy w oddychaniu czy to może być tarczyca

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu trudno jest określić przyczynę pani dolegliwości. Sugerowałbym stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.