Czy skolioza stanowi przeciwwskazanie do podjęcia studiów pielęgniarskich?

Witam. Bardzo zalezy mi na pojsciu na studia pielęgniarskie, niestety mam skolioze. Czy stanowi ona ogolne przeciwskazanie do podjęcia tych studiow?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie stanowi przeciwwskazania, chyba, że jest bardzo zaawansowana.
Pozdrawiam

 Lek. Katarzyna Szymczak

Jeżeli jest to niewielka skolioza to nie stanowi przeciwwskazania