Czy w moim przypadku jest możliwe podjęcie takiej pracy?

Dzień dobry, Chciałbym podzielić się moją sytuacją zdrowotną - mam całkowity niedosłuch w jednym uchu. Na szczęście, moje zdolności wzrokowe i ogólna kondycja są w pełni sprawne. Nie mam żadnych problemów z utrzymaniem równowagi, ale niestety, mam pewne trudności z określeniem kierunku dźwięków. Mam pytanie dotyczące możliwości przeprowadzenia badań wysokościowych. Chciałbym podjąć pracę na wiatrakach, ale jestem niepewny, czy jest to realna opcja w moim przypadku. Czy istnieje znacząca różnica między pracą na wysokości do 3 metrów a pracą powyżej 100 metrów? Słyszałem, że przepisy w tej kwestii mogły ulec zmianie, i z tego powodu potrzebuję Twojej rady i wskazówek. Dziękuję za pomoc.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 8 miesięcy temu

Jeżeli przywrócisz słuch implantem a drugie jest sprawne to będziesz mógł pracować powyżej 3 metrów. 100 metrów to przecież powyżej 3 metrów.