Jaka praca w przypadku jednooczności?

Witam,chciałbym się zapytać jaką pracę fizyczną mogę wykonywać jeśli jestem jednooczny?Mam 26 lat,wykształcenie średnie,rodzice nie leczyli mi zeza zbieżnego stąd jednooczność.Obecnie nigdzie nie pracuje ani nie jestem zarejestrowany w urzędzie pracy.Nie wiem gdzie mogę uzyskać pomoc odnośnie tego co powinienem robić dalej.Chciałbym pracować fizycznie ale z powodu przeciwwskazań których jest batdzo dużo,po prostu nie mogę.Czekam na odpowiedź Pozdrawiam

Witam.
Przeciwskazane są wszystkie zawody przy których wymagane jest praca na wysokości powyżej 3 metrów oraz praca przy maszynach szybkoobrotowych.
Pozdrawiam