Jaki zawód można wykonywać po uszkodzeniu oka?

Miałem wypadek na budowie w pracy odłamek metalu przebił się przez gałkę oczną i utkwił w oczodole nie udało się go wydobyć rozpoznanie po wypisie ze szpitala jaskra pourazowa widoczność rr jaki zawód mogę wykonywać

Witam. Przeciwwskazane są zawody wymagające pełnego widzenia stereoskopowego m.in. : praca na wysokości powyżej 3 metrów oraz praca przy maszynach w ruchu. Pozdrawiam