Jakie zawody można wykonywać bez oka?

Witam straciłem jedno oko w wieku 7lat nie widzę na nie wogóle od 36 lat drugie oko mam 100% sprawne dostałem na komisji stopień niepełnosprawności lekki moje pytanie brzmi jakie mam szanse np na zostanie kierowca zawodowym na pracę na wysokości itp czy wogóle jest jakaś nadzieja lub ewentualnie jakie zawody mogę wykonywać Pozdrawiam

Witam.
Zawody takie jak praca na wysokości , przy maszynach w ruchu oraz zawodowe prawo jazdy są w tym przypadku przeciwwskazane.
Pozdrawiam