Czy mogę wykonywać zawód montera szyb przy mojej wadzie?

Witam. Mam 26 lat, w wieku 5 lat mialem operacje zacmy wrodzonej, mam wszczepiona soczewke lecz na.badaniach stwierdzono ze jestem osoba jednooczna (brak widzenia obuocznego) . Zdrowe oko widzi w 100% zadne ubytki w widzeniu nie zostaly stwierdzone. Moje pytanie jest następujące, czy moge wykonywac zawod montera szyb samochodowych, czynniki szkodliwe to.m.in. praca do 3 m. Obsluga elektronarzedzi, czynniki chemiczne. Dziekuje.

Witam
Przy braku widzenia stereopsji przeciwwskazane jest wykonywanie pracy przy maszynach w ruch oraz na wysokości powyżej 3 metrów..
Pozdrawiam