Jaka jest przyczyna niedosłuchu?

Od 6 m mam duży niedosłuch prawe ucho i trzaski i uczucie pełnego ucha trzaski odczuwalne przy chodzeniu i przełykaniu śliny ziewaniu straszna nadwrażliwość na dźwięki szum w uchu, 3 laryngologów ta sama diagnoza duży ubytek słuchu, żaden z lekarzy nie był w stanie powiedzieć jaka jest przyczyna takiej nadwrażliwości na na dźwięki i taki ubytek słuchu badanie rezonans MR wszystko w porządku tylko po prawej stronie w zatoce szczękowej torbiel 1,6 mm, coraz bardziej narastające uczucie nabrzmiałego ucha i nadwrażliwość na dźwięk , moje pytanie co może być przyczyną takiej nadwrażliwości na dźwięki i taki ubytek słuch ? i gdzie mógłbym jeszcze sie udać w celu dalszej konsultacji?

W celu dalszej konsultacji przyjedź do mnie. Weź płytę CD RM . RM czasami przekłamuje obraz zatok. Zatoki oceniamy w badaniu TK. Zrób tomografię komputerową zatok i przyjedź.