Czy udać się do pediatry czy jeszcze poczekać?

Witam.Córka 2-latka od 3 dni bierze Klacid.Do laryngologa poszłyśmy ze względu na badanie słuchu,a przy okazji okazało się,że ma zapalenie ucha i "brzydkie gardło"..Lekarka do końca nie wytłumaczyła co dzieje się w gardle,a córka płakała i ja też zapomniałam dopytać.Córka na ucho nie skarżyła się nawet przed wizytą,za to niepokoi mnie to,że bardzo chrapie w nocy,a w dzień znowu charczy .Nie kaszle,nie ma też kataru..przynajmniej nic nie da jej się z noska odciągnąć,a w dodatku bardzo się ślini.Po 3 dniach antybiotykoterapii nie widzę poprawy..odnoszę wręcz wrażenie,że jest gorzej.Czy udać się do pediatry czy jeszcze poczekać? Antybiotyk dostała na 8 dni.

Witam, jeśli wystąpiły nowe, niepokojące Panią objawy należy udać się do pediatry celem zbadania dziecka. Pozdrawiam.