Czy wzdęcia brzucha mogą mieć związek z chorą wątrobą?

Witam od pewnego czasu niepokoją mnie wzdęcia brzucha zwłaszcza po Posiłku,burczenie i przelewanie non stop,gazy co kilka minut, silny świąd i pieczenie skóry, zmiany poczucia chumoru,bóle głowy i zawroty, biegunki naprzemian z zaparciami,nerwowość, narosla na języku i chrypka,oslabienie, wiem dużo tego.. może to być candida albicans? Dodam że test na sline w szkalcne wody wykazał to, czy też może problemy z wątrobą? Co mi może być? Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie