Dlaczego gdy moje dziecko się spoci natychmiast kaszle?

Witam. Mam 3-letnią córkę, ma na imię Oliwia. Od tygodnia czasu dziecko gdy zasypia wieczorem zaczyna się dusić i trwa to ok 1-1,5 godziny, ale te ataki kaszlu są tylko wtedy, gdy jest spocona - mam przez całą noc i dzień okna otwarte. W dzień nie kaszle. Już zgłaszałam to swojemu lekarzowi, ale ona stwierdziła, że to normalne i niektóre dzieci tak mają. Proszę o pomoc. Mama Monika

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Niewystarczająca ilość informacji oraz niemożność zbadania dziecka uniemozliwiają wypowiadanie się na temat konkretnego przypadku. Objawy wymagają weryfikacji lekarskiej - zebrania solidnego wywiadu i osobistego zbadania dziecka.

Niewykluczone, że po badaniu i rozmowie z Państwem lekarz miał podstawy do stwierdzenia iż nic groźnego się nie dzieje. Może jednak warto rozważyć konsultację z drugim, niezależnym pediatrą?

Pozdrawiam