Dlaczego jestem taka słaba i kiedy odzyskam siły?

Szanowni Państwa. Od marca tego roku (z krótką przerwa) jestem na dexavenie (w szpitalu w domu encorton) i licznych antybiotykach. Dwa dni odstawilam całkowicie (ekarzem encorton) antybiotyków nie biorę od 7 dni. Leki te brałam z powodu przewlekłych problemów z uchem środkowym...Czemu jestem tak słaba? Pójdę na większy spacer i już mi słabo i muszę pospac. Kiedy odzyskam siły?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być efekt długotrwałej antybiotykoterapii, czy sterydy były odstawiane stopniowo? Za 2-3 tygodnie powinno być lepiej.
Pozdrawiam