Dlaczego krwawię?

Otóż od pewnego czasu uprawiamy z moim chłopakiem petting. Niepokojące jest to, że podczas niego jeżeli wkłada mi pace do pochwy, w następny dzień po występuje krwawienie. Jest to kilka razy dziennie, wyciek krwi z pochwy. Czasem zdarzają się w niej małe skrzepy krwi. Krew jest bez śluzu niepodobna w ogóle do tej podczas miesiączki. Dodam, że podczas naszych pieszczot nigdy nie odczuwam bólu i nie są one intensywne. Pierwszy raz jak nam se to przytrafiło zrezygnowaliśmy z wkładania palców do pochwy. Po jakiś dwóch tygodniach krwawienie ustało. Udałam się też do ginekologa i wszystko było dobrze i znów zaczęliśmy i znów krwawienie. Czy będzie już tak zawsze? I czym to może być spowodowane? Czy jest to groźne? Dodam, że jestem jeszcze dziewicą. Mam też problem z miesiączkami, są one co kilka miesięcy. We wrześniu zostałam skierowana na diagnostykę hormonalną.
ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie

Witam.
1. Pani dziewictwo jest mało prawdopodobne ponieważ wielokrotnie dochodziło do penetracji.
2. Krwawienia mogą wynikać z niecałkowitego przerwania błony dziewiczej za pierwszym razem (przy założeniu, że jest ona bardzo gruba i rozciągliwa, co nie jest częste).
3. Mogą również być skutkiem uszkodzenia mechanicznego w obrębie pochwy lub szyjki macicy.
Proponuję ponowną wizytę u ginekologa (np w trakcie występowania takich plamień).