Dlaczego makijaż permanentny nie zszedł całkowicie?

Witam. Mam pytanie. Otóż miałam makijaż permanentny brwi, ale nie spodobał mi się i usunęłam. Byłam 3 września na ostatnim zabiegu i Pani powiedziała, że to ostatni zabieg, bo nie ma tam co usuwać. Ale w lewej brwi zauważyłam, że na końcówkach jest takie jakby przyciemniane. Czy to jest od lasera? Pani powiedziała, że to zniknie z miesiąca na miesiąc. Ale czy to może być barwnik?

Dzień dobry, wraz z procesem złuszczania naskórka rozbity barwnik znajdujący się w skórze powinien przemieszczać się ku górze. Jeżeli wraz z upływem czasu nie będzie Pani widziała efektów terapii, proszę zgłosić się do osoby wykonującej zabieg. Być może konieczne będzie jego powtórzenie. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.