Dlaczego nie mogę osiągnąć orgazmu?

Witam. Mam 21 lat i od niedawna zacząłem uprawiać stosunki fizyczne. Dalej masturbuję się dosyć często. Podczas masturbacji bardzo łatwo osiągam wytrysk, ale podczas stosunku z kobietą ciężko mi osiągnąć ejakulację. Czasami trwa to nawet tak długo, że partnerka się zniechęca i stosunek się kończy, strasznie wpływa to na moje samopoczucie. Nie wiem czy w moim przypadku jest to normalne i potrzebuję więcej uwagi ze strony partnerki, czy coś jest we mnie zaburzone?
21 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisany problem seksualny może wynikać z częstej masturbacji. Wskazane jest zaprzestanie masturbacji.
Aby spowodować osiągnięcie orgazmu podczas normalnego współżycia z partnerką może być konieczne zastosowanie dodatkowych bodźców np gra wstępna z pettingiem (szczególnie skierowanym na Pana), odpowiednia pozycja pozwalająca na zwiększenie ilości bodźców wzrokowych oraz dotykowych oraz ewentualne stosowanie preparatów miejscowych zwiększających doznania.

Redakcja abcZdrowie.pl