Dlaczego nie widzę na jedno oko?

Witam pisze ponieważ od 5 dni nie widzę nic na jedno oko. Ale to muszę sprwcyzzowac ponieważ ja na nie ogólnie od urodzenia prawie nie widzę ( od urodzenia cos z siatkówka nie tak) ale nie jest to całkowitt brak widzenia, po prostu widzę tylko z jednego boku i to niewyraźnie, Ciężko to wyjaśnić bo raczej bardzo mała ilość osób na to cierpi . nigdy nie było żadnych zmian w tym oku, az nagle 5 dni temu siddzialam w Pracy i po prawej stronie mam okno, w tym oku chorym nagle mi się mocno rozblyslo i światło z okna zrobiło się jasno fioletowe, od tego czasy mam taka jakby mgle która mi wszystko zasłania, np widzę rękę za nią ale ledwo co ta plama faluje, raz na jakiś czas cos blysnie, są plamy bardziej paski które się ruszają i świecą i widzę to nawet jak zamkne oczy. Od miesiąca nasiliły mi się migreny z aura, ale to nie jest to bo nie boli mnie głową i wygląda trochę Inaczej a przedewsysrkkm nie ustaje... U okulisty byłam i twierdzi ze wszystko ok, neurologa mam za ponad tydzień a ja wariuje Przez to, boje się czy może zostac mi to na stale. Przepraszam za tak chaotyczny opis, ale to juz chyba z tych nerwów ;/

Witam u Pani układ nerwowy jeszcze się zmienia .Błyski są charakterystyczne dla trakcji nerwowo siatkowkowych i nie są bolesne .myślę że to przeminie. Trzeba się zastanowić czy się Pani czymś nie przytruła leki grzyby farby lakiery. Proszę spokojnie czekać na neurologa. Pozdrawiam serdecznie

Witam,
to co Pani opisuje co widzi, to mogą też być objawy mogreny. Oprócz bólu głowy migrena daje też obajwy wzrokowe w postaci mrygania, falowania i inncyh rzeczy.
Proszę pójść do neurologa i zobaczyć czy obajwy z oczu ie zmniejszą się po proszkach na migrenę.