Dlaczego roczne dziecko je trzy razy po 230ml w ciągu 6 godzin?

Witam, mój roczny synek je kolacje w postaci mleka o godz 19.30. O 20.00 idzie spać, potem budzi się ok 21.30 na mleko i o 23.30 tez na mleko. Od tej godziny śpi do 5.00 rano. Zastanawiam się, dlaczego je 3 razy po 230ml w ciągu 6 godzin? Poza tym w dzień je wszystko bez marudzenia.

Każde dziecko ma nieco inny tryb posiłków, najważniejsze jest przybieranie na wadze, prawidłowy rozwoj, spokojnie przeczekać , ten rytm na pewno sie zmieni.