Drobne, czerwone krostki u 10-latka

Mój syn ma 10 lat od poniedziałku ma jakies dziwne drobne czerwone krostki po 3 dniach dostal także młodszy syn a dzis ja z mężem jeden lekarz stwierdził uczulenie i zapisał mu cleratine to nie pomogło i ppszłam znów do lekarza który stwierdził że nie wie co to ale dał masc na świerzb i kazał przyjsc w wtorek i powiedział ze zapisze coś innego jak to nie pomoze jiz nie woem co robic bo dziexiaki strasznie się drapią bo swędzenie jest nie do wytrzymania a lekarze zapisują leki ,,a moze sie uda,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez oceny zmian nie jest możliwe postawienie rozpoznania. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.