Galaretowata sperma u 36-latka

Witam. Zwracam sie z pytaniem odnosnie spermy. Podczas regularnych stosunkow jej konsystencja jest normalna choc nie jest jej duzo ok lyzeczki od herbaty. Natomiast po przerwie w stosunkach 3_5 dni jest galaretowata i jest jej jeszcze mniej. Przeszedlem badanie urologiczne per rectum i usgjest ok. Czy sapowody do obaw? Staramy sie o dziecko.
Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonać badanie nasilenia, taka gęsta konsystencja może być przyczyną trudności z zajściem w ciążę, może konieczne będzie stosowanie leków aby zwiększyć płynność nasienia.
Pozdrawiam